Individuální sezení

Lidé obecně lépe přijímají a realizují na změny, pokud jim rozumí a vědí co čekat. Proto pokud mohu doporučit „dvoustupňová“ příprava na sezení nám umožní zaměřit čas na konkrétní záměry.

  1. Shlédni videa o PSYCH-K® na postranním panelu, které objasní podstatu procesů metody PSYCH-K® – přímo z úst zakladatele Roba Williamse, mě a Lenky Líškové 🙂
  2. Popřemýšlej nad záměrem tvého sezení. Je dobré si ujasnit, s kterými oblastmi života nejsi spokojen, kde máš pocit, že to nejde tak, jak bys chtěl, vyplnění následujícího dotazníku pomůže tvé mysli zaměřit se na kýženou změnu.

Přínos PSYCH-K® je v transformaci limitujících podvědomých přesvědčeních, která mohou mít souvislost s různými aspekty Vašeho života. Tato přesvědčení obvykle souvisejí s rannými stádii Vašeho života a často přetrvávají do dospělosti bez toho, že byste si je vědomě uvědomovali. Proces PSYCH-K® je určen výhradně ke změně přesvědčení a neslouží k diagnostice zdravotních problémů, ani nenahrazuje lékařskou péči čo profesionální péči o duševní zdraví.

Pokud si přejete zarezervovat PSYCH-K® sezení v Leskovci nad Moravicí, můžete tak učinit prostřednictvím mailu (simona.hovadikova@seznam.cz), nebo telefonu (+420 608 833 423). Obvyklá délka sezení je hodinu až hodinu a půl. Cena je 1500 Kč a platí se po jeho ukončení i v případě on line setkání.

Pokud si přejete zarezervovat PSYCH-K® sezení online, můžete tak učinit níže.

Načítá se kalendář...
Powered by Booking Calendar