O mně

O mně

Mám za sebou řadu let práce s lidmi metodami One brain – kineziologie, ONT – Optimální neurální vyladění, SRT – Spiritual Responce Therapy, ale když mi manžel pustil vysílání TV Gaia s rozhovorem Roba Wiliamse a Jeffa Fannina, kteří hovořili o metodě PSYCH-K®, věděla jsem, že přesně TOHLE se musím naučit. Umět přeprogramovat lidské podvědomí! Naučit se přepsat sebe limitující přesvědčení! Zbavit lidi různých vědomých či nevědomých „omezení“ jejich minulosti. Umožnit lidem zapřáhnout své podvědomí do realizace svých cílů, snů a nadějí!

Na Basic workshop do Londýna jsme se vydala v roce 2016. Instruktorka Cazzie Dare mi byla úžasným průvodcem a učitelem nejen základům celé metody, ale i zkušenostmi a celostním přístupem. O dva měsíce později jsem opět v Londýně rozšířila své znalosti a dovednosti na Advanced workshopu, později navazující seminář PSYCH-K® PRO a Master Facilitation workshop. Velkou příležitostí pro rozvoj byl pro mě seminář Health and Wellbeing s Ducciem Loccatim  a v roce 2020 i seminář PER-K®, zaměřený na využívání metody pro podnikání a firmy.

Od roku 2018 organizuji semináře PSYCH-K® v České Republice a od roku 2021 se mi splnil další sen stát se certifikovanou instruktorkou seminářů BASIC. PSYCH-K® se pro mě stalo nedílnou součástí mé životní cesty a umožňuje mi nejen řešení výzev, smysluplnou životní náplň, ale zejména hluboké napojení na mou duchovní podstatu.

Byla jsem svědkem nekonečné moudrosti bezmála tisícovky lidí, kteří opouštěli své staré programy sebedestrukce, nelásky, nemohoucnosti a dokázali uvést do života změny v nejrůznějších oblastech života. Beru tuto práci jako naplnění mého volání po možnosti využít naplno potenciál každého člověka, s kterým se v životě setkám. A pokud se setkáme osobně věř mi, že udělám všechno pro to, abych Ti umožnila prožít tento život v jeho nejlepší verzi.

Když zrovna nepracuji s klienty, tak buď pomáhám jako místostarosta zlepšovat naši obec, nebo mě můžeš potkat s manželem nebo dětmi na zahradě, na koni, se psem v lese, nebo s knihou v ruce. Nebo někde po světě povídám své zkušenosti na nějakém workshopu osobnostního růstu.

Na viděnou, či na slyšenou. Ať už osobně, nebo virtuálně.

Simona Hovadíková